img

img

Prevádzkovateľ internetového portálu Rencissa

Názov spoločnosti: Renáta Téglásová - Reni Fashion

Ulica a číslo: Novodvorský rad 1124/1

Mesto a PSČ: 946 32 Marcelová

Štát : Slovenská republika

IČO: 44903855

DIČ: 1034488411

Zodpovedná osoba a kontakt:

Renáta Téglásová - Reni Fashion

tel.: +421 907431733

 e-mail: info@rencissa.sk

O registrácii

"Vyhlasujeme, že dáta slúžia len pre účely identifikácie pri nákupe na internetovej stránke "Rencissa" a nebudú poskytnuté tretím osobám ani inak zneužité..

Prijatie a vybavenie objednávky

Veci od Rencissa zasielame na ktorékoľvek miesto na Slovensku a  do všetkých krajín  EÚ.  Tovar odosielame do 5* pracovných dní po dokončení objednávky prostredníctvom kuriérskej spoločnosti, alebo prostredníctvom Slovenskej Pošty. Balíky odosielame do  5* pracovných dní po pripísaní sumy na náš účet pri platbe kartou, bankovým prevodom, do 5* pracovných dní po potvrdení objednávky pri platbe na dobierku, alebo po prijatí platby cez PayPal. Tovar odosielame aj prostredníctvom Slovenskej pošty, kde si však účtujeme príplatok z dôvodu vysokých cien tejto inštitúcie. Vyhradzujeme si právo odoslať veci aj neskôr, ak však doba dodania od splnenia podmienok odoslania objednávky presiahne 5 dní, budeme Vás o tejto zmene informovať.

 V rámci Slovenskej republiky posielame balíky:

  • prostredníctvom kuriéra pri platbe kartou, bankovým prevodom, kúpou na dobierku alebo platbou cez PayPal 
  • prostredníctvom Slovenskej pošty pri platbe kartou, bankovým prevodom, kúpou na dobierku alebo platbou cez PayPal
  • štandardné doručenie na Slovensko dobierkou 2,80 €
  • štandardné doručenie na Slovensko doporučene (platba vopred) 1,60 €
  • štandardné doručenie na Slovensko kuriérom 3,80 €

(Pri hmotnosti nad 2kg, môže byť potrebné započítať príplatok) Prostredníctvom e-mailu obdržíte číslo na sledovanie zásielky.

Do Česka a do EÚ posielame balíky:

  • I. triedou pri platbe kartou, bankovým prevodom, alebo platbou cez PayPal   
  • štandardné doručenie doporučene (platba vopred) 4,80 €

(Pri hmotnosti nad 2kg, môže byť potrebné započítať príplatok) Prostredníctvom e-mailu obdržíte číslo na sledovanie zásielky.

Storno objednávky

Ak urobíte storno objednávky do 24 hodín, považujeme objednávku za zrušenú. Storno môžete poslať e-mailom prípadne vykonať telefonicky. Pri zrušení objednávky je nutné uviesť Vaše meno, e-mail a číslo objednávky.

Vrátenie tovaru

Kontaktujte nás na info@rencissa.com a napíšte nám ktorý tovar by ste chceli vrátiť a dôvod vrátenia. Na plnú náhradu musia byť všetky zakúpené produkty vrátené do 14dní od nákupu. Produkty musia byť doručené nenosené, neoprané a s originálnymi visačkami. Plnú náhradu obdržíte v priebehu niekoľkých dní od doručenia vráteného tovaru.

Výmena tovaru

Kontaktujte nás na info@rencissa.com a napíšte nám ktorý tovar by ste chceli vrátiť a dôvod výmeny.C

Ak by ste mali záujem vymeniť produkt za inú veľkosť, farbu, alebo iný produkt, tovar Vám vymeníme do 5 pracovných dní od obdržania tovaru. Za výmenu tovaru neplatíte poštovné.